Životní prostředí

Není žádnou novinka, že u zdravých a ke kůži příjemných látek je Bonprix přísnější než to, co vyžaduje zákon. Seznam zakázaných látek obsahuje vedle karcinogenních látek také látky, které poškozují plod a způsobující alergie. Bonprix chce, abyste se cítili dobře a měli výborný pocit. Pravidelně aktualizuje požadavky dle nejmodernějších poznatků. Orientuje se přitom dle rozšířené normy „Öko-Tex Standard 100“. Bonprix to nedělá proto, že musí, ale proto, že je o tom přesvědčen. S neustálým namátkovým kontrolováním vzorků v nezávislých certifikovaných testovacích laboratořích jsou nároky na kvalitu neustále kontrolovány. Existuje-li malé podezření, že oblečení není v pořádku, je vyřazeno. Jelikož společnosti Bonprix záleží na vašem zdraví a zachování přírody! Také sleduje cíleně všechny připomínky klientů. Napíše-li klient, že má oblečení nepříjemný zápach, bere Bonprix tuhle připomínku velice vážně. Bonprix pak provádí přísné kontroly a jestliže je to nutné, vyřadí takové zboží z nabídky. Bonprix to bere jako zodpovědnost.

Současné erotické prádlo zahrnuje pestrou škálu typů. Volné košilky s úzkými ramínky, nosí obvykle ženy. Ptáte se proč si kupovat předražené luxusní spodní prádlo, když lze podobný model koupit mnohem levněji? Kabelky jsou modní doplňky, které používají především ženy k uschovávání osobních předmětů. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu.

2. Bio-bavlna

Novinkou u firmy Bonprix je oblečení z bio-bavlny. Všímejte si označení pro bio-bavlnu. Stále více výrobků je označeno tímto znakem, a to s hrdostí, protože výrobky z bio-bavlny jsou vyráběny pod ještě přísnějšími normami. Začíná to již výrobou bavlny, kdy nesmí být být použity žádné pesticidy a boj se škůdci probíhá naturálním způsobem. Navíc je hnojeno jenom biologickými hnojivy. Výroba podléhá speciálním směrnicím, aby zůstal produkt čistý a naprosto ekologický. Při výrobě jsou proto použita barviva a přídavné pomocné sloučeniny snášenlivé pro pokožku. Pociťte ten rozdíl!

Spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou a je obvykle zakryto vrchním oblečením. Kalhotky jsou dámské spodní prádlo s nohavicemi a bez nich. Plavky jsou koupací oděv, který si člověk obléká pro pobyt u vody a ve vodě. Podprsenky jsou součástí dámského oděvu sloužící k zahalení, podpoře, zvýraznění nebo modelaci tvaru a velikosti prsů.

3. Ochrana klimatu

Bonprix si stanovil ctižádostivý cíl: do roku 2020 chce o půlku snížit objem oxidu uhličitého (CO2) způsobené dopravou a provozem. Zní to velice teoreticky, ale není to tak. Přesunutím většiny transportů Bonprixu z letecké dopravy na lodní přepravu tak Bonprix učinil velký krok. To ale není všechno. Bonprix se účastní také programu k ochraně klimatu „GoGreen“ u Německé pošty. Vedle snižování CO2 věnuje Bonprix také pozornost kompenzaci emisí CO2. V rámci programu „GoGreen“ je za každé kilo oxidu uhličitého, které vznikne při zasílání katalogů, investováno do projektů k ochránění klimatu a životního prostředí, jako třeba u jedné z nejmodernějších elektráren v Brazílii nebo do obnovení ilegálního ničení tropických pralesů v Latinské Americe.

Chcete být stylový? Tak jedině s pánskými adidas boty.

4. Osobní závazek

Chránění životního prostředí začíná u každého z nás. Všechny přínosy se počítají a u Bonprix bere zodpovědnost velice vážně: třeba při stavbě koncernové centrály vědomě upustil od budování klimatizace, v zimě nesype v areálu společnosti sůl ale pouze drtí a nepoužívá agresivní čistící prostředky. V řadě ostatních věcí je Bonprix odkázán na iniciativu svých pracovníků, třeba při třídění odpadu nebo při užívání recyklovaného papíru. To totiž nepředepisuje, ale svým pracovníkům pouze doporučuje. A s úspěchem. Roku 2006 pokrýval recyklovaný papír již 84% celkové spotřeby papíru.

Podzimní módní trendy

Znovu jsou v módě široké nohavice u kalhot, legendární „zvonáče“. Jako třeba kalhoty se čtvercovými kapsičkami vzadu a dvěma vpředu. Vybírat lze hned z několika barevných druhů. A jestli někdy „frčely“ tuniky, tak podzim/zima 2012 bude jejich vrcholem. Jelikož nejen, že jsou tuniky neustále v kurzu, ale pořád jsou moderní a postupně se z nich stává legenda, podobně jako „zvonáče“. Doplňte tak široké kalhoty slušivou tunikou košilového střihu a budete hvězdou podzimu a ještě se budete cítit skvěle a pohodlně.

Bonprix.cz

Vybírat, ale můžete z nekonečné škály vzorů, střihů a barev, které katalog Bonprix nabízí, to dokáže každý. Ale kdo to všechno zaplatí? Vaše peněženka je prázdná po letních výletech a dovolených a tak si nelze dovolit z léta skočit rovnýma nohama do zimy. U Bonprix to však můžete. Nakoupíte zde totiž módní oblečení za velice příznivé a mizivé ceny, takže vaše peněženka nějakou újmu ani nepostřehne. Spokojenost je tedy na obou stranách.

Bonprix zimní kabáty

Základ jak dobře bojovat s mrazíky je mít teplý kabát nebo bundu. V katalogu firmy Bonprix 2012 jich najdete hned několik. Třeba prošitý kabát s délkou mírně nad kolena a kapucí s kožešinkou vás chladnou rozhodně nenechá. Jeho cena je 899 korun jistě příjemně překvapí. Navíc vybírat lze z 5 barevných variant, což vám i zaručí, že na ulici nepotkáte svůj kabát hned několikrát a ještě v té samé barvě.

Pletené svetry Bonprix

V trendu letošní zimy jsou hlavně pletené svetry. Není tomu tak dlouho, co bychom si řekli, že takový svetr je výborný tak pro babičku, ale oblečení nemá žádné hranice, naopak, rádo překvapuje, šokuje a pomyslné hranice ničí. V Bonprixu je navíc koupíte za skvělé ceny. Třeba svetr s žebrovaným a hladkým vzorem tady koupíte už za 599 korun. Nejen tento svetr, ale i další sortiment v Bonprix se vyznačuje hlavně komfortností a lehkostí. A nezapomeňte ani na ochranu obličeje a rukou. Pro ty lze v Bonprixu vybrat rukavice, čepice, šály atd. Je opravdu z čeho vybírat a vaše peněženka u toho ani nemusí brečet.

Bonprix pánské oblečení

Pánská móda si drží svojí elegantní úroveň, ale ani zde se nemusíme držet jen tmavších barev. Začínají se objevovat i červené cihlové nebo bordó barvy. Pořiďte svému kamarádovi teplý barevný pulovr, od 299 korun. Kalhoty diktuje podzim hlavně tmavé, nebo v khaki či krémové barvě. V nabídce zatím převažují spíše letní modely a to bermudy, šortky či tepláky.

Bonprix dětské oblečení

Aby vaše dětičky přivítali nový školní rok barevně a s vitalitou, je podzimní kolekce dětského oblečení plná pestrobarevných mikin, triček, podkolenek (pro holky značky Hello Kitty), džín, ale i trenek pro malé sportovce. Tričko s delším rukávem pro milovníka Star Wars za 299 korun, kostkované punčocháče pro dceru za 258 korun.

Bonprix zásilkový obchod

Co se týče doplňků, mezi šátky pořád převládají modely typu Palestina s etno motivy a střapci, nebo batikované kousky. Kabelka nemusí nutně ladit s boty, v nabídce jsou i pestré odstíny sytě fialové, něžné pudrové i červené. Stále však převládají standardní černé kabelky.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Bonprix a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Erotická seznamka flirtkontakt.cz nabízí seznámení každému, kdo touží po společných intimních chvilkách.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!